Czym charakteryzują się kolonie w stylu Star Wars?

Fanów i zwolenników „Gwiezdnych wojen” jest bardzo dużo. Wielu z nich identyfikuje się z bohaterami trylogii, aż do tego stopnia, że tak samo jak oni ubiera się, ma te same przekonania, a nawet wyjeżdża na wakacje, które są organizowane w takiej samej atmosferze.

Być jak Han Solo

Kolonie Star Wars (https://quatromondis.pl/kolonie/star-wars) są organizowane w różnych miejscach i mają za zadanie jak najbardziej zbliżyć fanów „Gwiezdnych wojen” do filmowej fabuły. Taki odpoczynek organizowany jest po to by miłośnicy Hana Solo i innych bohaterów mogli choć przez tydzień lub dwa pobyć w gwiezdnym świecie i zapoznać się z jego „realiami”. Każdy z uczestników, już na wstępie, może być przypisany do konkretnej frakcji, której członkiem będzie przez cały czas pobytu. Wakacje o takiej tematyce na pewno nie będą nudne. Oczywiście pod warunkiem, że trafi na nie osoba, która uwielbia „Gwiezdne wojny”.

Charakterystyka tematycznych kolonii wakacyjnych

W poszczególnych obozach czy też placówkach: Anear, Lenor, Saiun lub Vespa, młodzież kreatywnie rozwinie swoje plastyczne zdolności, nauczy się technik walk ze świetlnym mieczem oraz pozna technikę projektowania strojów kosmicznych. W trakcie takich kolonii młodzi ludzie nauczą się sztuczek dyplomacji i konkretnych ćwiczeń, które udoskonalą umiejętności medytacji i koncentracji. Ponadto przez cały czas trwania takiego obozu mogą chodzić ubrani tak jak ich kosmiczne wzorce, uczyć się podstaw pierwszej pomocy oraz poznać kryptografię i kryptoanalizę. Takie wakacje są przygodą życia. W dodatku organizowane w atrakcyjnych i klimatycznych miejscach charakteryzują się również tym, że młody fan może w pełni wczuć się w atmosferę czasu i przestrzeni oraz w rolę swojego ukochanego bohatera.

Zobacz również  Jakie bezpieczeństwo zapewniają foteliki samochodowe Recaro dla dzieci?

Hartowanie młodego człowieka

Kolonie Star Wars są tematyczne, nienudne i w pełni mogą zahartować młodego człowieka na różnego rodzaju niedogodności życiowe. Osoba, która wróci z tego typu obozu będzie odważna, mocna fizycznie i psychicznie oraz bardziej zaradna i samodzielna.
W trakcie organizowanych ćwiczeń na koloniach Star Wars na pewno będą miały miejsce różnego rodzaju ćwiczenia fizyczne, szkolenia z dziedziny aikido i jujitsu, zajęcia z maskowania i nawigacji oraz różnego rodzaju ćwiczenia zręcznościowe.
Bardzo dużo czasu będzie poświęcone nauce fechtunku specjalnymi i super bezpiecznymi mieczami z osłoną.

Aktywny wypoczynek

Wysyłając dziecko na tego typu obóz ma się pewność, że spędzi ono bardzo aktywnie czas. Wypoczynek będzie pełen atrakcyjnych zabaw, nauki bohaterstwa i męstwa oraz da możliwość odczucia klimatu i atmosfery miejsca i czasu, w jakim wydarzyła się historia z ulubionego filmu i ukochanej książki. Dzieci, które kochają „Gwiezdne wojny” będą zachwycone, że dostały możliwość bycia małą częścią gwiezdnej opowieści.
Zatem pokrótce, kolonie Star Wars są tematyczne, aktywne, ciekawe, oryginalne, atrakcyjne, klimatyczne i potrafią sprawić, że młodzian w szybkim tempie stanie się odważnym bohaterem.

Czym charakteryzują się kolonie w stylu Star Wars?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *