Fotelik Monza Nova 2 Seatfix – charakterystyka

Aby chronić dziecko w czasie podróży samochodem należy zapatrzyć auto w dobry fotelik samochodowy. Musi on spełniać wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Poza tym, powinien on być wygodny w codziennym użyciu oraz atrakcyjny wizualnie.

Na jaki fotelik warto się zdecydować?

Podczas wyboru fotelika należy zwracać uwagę na kilka jego istotnych cech. Jak wspomniano powyżej, produkt musi gwarantować wysokie bezpieczeństwo dziecka na wypadek kolizji oraz być komfortowy w użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest również jego estetyczny wygląd. Wśród wielu dostępnych w sprzedaży produktów warto zwrócić szczególną uwagę na fotelik Monza Nova 2 Seatfix.

Dlaczego warto wybrać fotelik Monza Nova 2 Seatfix?

Fotelik Monza Nova 2 Seatfix (https://www.recaro-kids.pl/monza-nova-2-seatfix.html) umiejętnie łączy w sobie spełnienie wszystkich wymagań stawianych nowoczesnym i bezpiecznym produktom. Fotelik w testach prowadzonych przez niezależne organizacje badawcze, takie jak choćby ADAC i Stiftung Warentest uzyskał bardzo dobre wyniki. Poza tym, posiada on unikalny system dźwiękowy z głośnikami wbudowanymi w zagłówek.

Czym cechuje się fotelik Monza Nova 2 SF?

Ten godny polecenia fotelik posiada zagłówek z możliwością jedenastostopniowej regulacji wysokości. Umożliwia to zatem dostosowanie jego ustawienia w zależności od wieku oraz gabarytów dziecka. Dobre dostosowanie ustawienia fotelika jest bardzo ważne i przekłada się w dużym stopniu na poziom bezpieczeństwa malucha podczas podróży. Produkt przeznaczony jest do transportu dzieci od około trzeciego do dwunastego roku życia. Oczywiście w tym przypadku nie należy sugerować się jedynie wiekiem dziecka, ale również budową jego ciała. Dzieci bowiem rozwijają się w bardzo różnym tempie, a fotelik zawsze musi być dobierany w stosunku do ich indywidualnych potrzeb. Produkt posiada również wzmocnione podłokietniki, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podróży. Umożliwiają one skuteczną ochronę okolicy bioder dziecka oraz wygodną pozycję do siedzenia. Jak wspomniano powyżej, fotelik posiada również zaawansowany system audio, w tym zintegrowane głośniki, złącze audio oraz kieszeń na urządzenie.

Zobacz również  Jakie akcesoria do karmienia piersią?

Na jakie inne cechy fotelika warto zwrócić uwagę?

Fotelik Monza Nova 2 SF posiada unikalny system wentylacji, który sprawia, że nawet podczas długich podróży siedzenie na nim jest komfortowe. Sprzyja temu również zastosowana podczas produkcji fotelika pianka idealnie dopasowująca się do kształtu ciała dziecka. Poza tym, produkt zawiera zintegrowaną poduszkę pod głowę, która posiada możliwość regulowania w celu zapewnienia dziecku najwyższego komfortu podczas snu. Fotelik posiada również zaawansowaną ochronę boczną, która chroni ciało dziecka w przypadku zderzeń bocznych. Co ważne, fotelik cechuje uniwersalna instalacja. Może on być bowiem montowany zarówno w samochodach z systemem ISOFIX, jak i za pomocą pasów bezpieczeństwa w pozostałych pojazdach. Jego prawidłowe ustawienie i przytwierdzenie do foteli uławiają oznakowane prowadnice pasów. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym między innymi w odcieniu: czarnym, zielonym, czerwonym, szarym, różowym czy niebieskim. Fotelik waży niespełna siedem kg.

Fotelik Monza Nova 2 Seatfix – charakterystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *