Jak odzyskać męski wigor?

Mężczyźni, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, często mają opory i nie chcą skorzystać z pomocy specjalisty. Jeżeli trafią do jego gabinetu, to zdarza się, że nie podejmują terapii, gdyż boją się konsekwencji zażywania leków na potencję. Czy są to słuszne obawy? A może warto zażyć MaxOn i odzyskać sprawność seksualną?

Przyczyny problemów z erekcją

Problemy z erekcją to wstydliwy problem który dotyka wielu mężczyzn. Ponad 13% zaburzeń erekcji dotyczy panów do 40. roku życia, a kolejne 25% to pacjenci w wieku 41–50 lat. Wpływ na występowanie tego typu zjawiska ma zła dieta, brak ruchu oraz choroby (nadciśnienie czy cukrzyca). U starszych mężczyzn brak erekcji wiąże się z przerostem gruczołu krokowego, nadciśnieniem tętniczym lub chorobą wieńcową, u młodszych zaś wynika ze stresu, depresji lub schorzeń neurologicznych. Wśród dwudziestolatków impotencja ma związek ze stosowaniem sterydów anabolicznych przyjmowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej. 40% mężczyzn z zaburzeniami erekcji to nałogowi palacze tytoniu. Możliwymi przyczynami zaburzeń erekcji mogą być także choroby endokrynologiczne (niedobór testosteronu, nadmiar prolaktyny).

Jak działają leki na potencję? Czy warto brać MaxOn?

Leki na potencję bez recepty różnią się tym od suplementów, że muszą mieć udowodnione działanie lecznicze. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tabletek na erekcję, które mają status leku, ale można kupić je bez przepisu lekarza. Jeden zawiera wyciągi roślinne, a w pozostałych substancją leczniczą jest sildenafil (ten składnik zawiera MaxOn) oraz wynalezione później wardenafil i tadanafil. W aptekach znajdziemy leki z roślinnym składem, które zawierają wyciągu z guarany i cynku oraz ekstrakty z cytryńca chińskiego, muira puana i palmy sabalowej. Surowce te działają jak afrodyzjaki, dodają sił i zwiększają doznania seksualne. Zawarte w nich składniki rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie i wrażliwość stref erogennych. Badania kliniczne wykazały skuteczność tego surowca w leczeniu zaburzeń erekcji na poziomie 50%. Palma sabalowa zmniejsza także przerost gruczołu krokowego. Znacznie skuteczniejsze są leki na erekcję zawierające sildenafil, do których należy MaxOn. Do tej samej grupy co sildenafil należy wynaleziony później wardenafil.

Zobacz również  Jak przeciwdziałać zmęczeniu?

Jak działa MaxOn?

MaxOn zawiera sildenafil. Substancja ta należy do grupy tzw. inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest to grupa związków chroniących cGMP, czyli substancję rozluźniającą mięśnie naczyń doprowadzających krew do członka. Im więcej cGMP, tym szybciej i łatwiej ciała jamiste wypełniają się krwią, co w efekcie daje erekcję. Wszystkie leki bez recepty z sildenafilem ułatwiają erekcję, ale nie są afrodyzjakami. Aby doszło do wzwodu, potrzebny jest bodziec seksualny, który uruchomi naturalny mechanizm. MaxOn zaczyna działać po 25 minutach, a efekt utrzymuje się do 4 godzin. Jego skuteczność potwierdzono we wszystkich grupach pacjentów z zaburzeniami erekcji.
Przyjmowanie leków na potencję pozytywnie wpływa na jakość współżycia seksualnego, co przekłada się na jakość życia. Jeżeli mamy problemy z erekcją, koniecznie wybierzmy się do lekarza, a zanim skorzystamy z jego pomocy, kupmy MaxOn, który na pewno będzie pomocny.

Jak odzyskać męski wigor?