Recaro Celona: Wygoda, styl i bezpieczeństwo w jednym foteliku dziecięcym

Firma Recaro do niedawna była kojarzona przede wszystkim z fotelikami samochodowymi wysokiej jakości. Rodzice szukający najlepszych rozwiązań dla swoich dzieci wiedzą jednak doskonale, że jest to także znany producent wózków. Jednym z najciekawszych jest Recaro Celona – wyjątkowo wygodny wózek spacerowy, który może sprawdzać się przez długi czas.

Komfort rodzica, komfort dziecka

Gdy dziecko przychodzi na świat, rodzicami targają różnorodne uczucia. Z jednej strony zależy im na tym, aby jak najszybciej zacząć spacerować z maluchem, z drugiej jednak proces poznawania dziecka ciągle trwa, pojawia się więc obawa, że nie uda się w prawidłowy sposób rozpoznać potrzeb zgłaszanych przez malucha. Wózek Recato Celona jest w stanie rozwiązać ten problem.
Tym, co rzuca się w oczy już przy pierwszym użyciu jest system modułowy. Ten składa się nie tylko z klasycznego siedziska spacerowego, ale również z lekkiej gondoli, gondoli w jej klasycznym wydaniu oraz z nosidełka idealnego do transportu niemowląt, gdy w grę wchodzą krótkie dystanse. Bez względu więc na okoliczności, propozycja Recaro zawsze znajduje się pod ręką. Zawsze może być też wykorzystywana w dokładnie taki sposób, jaki jest najbardziej potrzebny opiekunom. Jakby tego było mało, wózek zwraca na siebie uwagę także dlatego, że gwarantuje bardzo łatwe prowadzenie. Nawet trudny teren nie jest w tym przypadku wymagający. Opiekun, który dopiero uczy się korzystać z wózka w praktyce, z pewnością to doceni.

Zobacz również  Jakie bezpieczeństwo zapewniają foteliki samochodowe Recaro dla dzieci?

Mobilność jako znak rozpoznawczy

Przyglądając się wózkowi Recaro Celona gołym okiem można dostrzec, że został on zaprojektowany przez osoby, które przez długi czas odpowiadały za wysoką jakość fotelików samochodowych. Tym, co wyróżnia go na tle innych rozwiązań jest mobilność zwiększająca jego funkcjonalność. Siedzisko wózka może zmieniać swoje położenie, dziecko może więc, w zależności od własnych upodobań, być zarówno skierowane twarzą do rodzica, jak i przodem do kierunku jazdy. Nic też nie stoi na przeszkodzie temu, aby położyć siedzisko w całkowicie płaskiej pozycji. Pozwoli to maluchowi zdrzemnąć się, a rodzicowi da pewność, że dziecko nie wybudzi się zbyt szybko. Jednym z elementów zestawu podnoszących mobilność wózka jest też adapter fotelika samochodowego.

Jakie inne zalety ma Recaro Celona?

Kupując model Recaro Celona warto przyjrzeć się także zagłówkowi, który jest zintegrowany z pasami. Jego obecność zwiększa bezpieczeństwo dziecka, a ponieważ oba elementy można regulować jednocześnie jedną ręką, opiekunowie mogą błyskawicznie ustalić ich optymalne położenie. Problemem nie jest więc szybka zmiana pozycji dziecka na taką, która w danym momencie sprawdzi się najlepiej. Warto też wspomnieć o wyjątkowo wygodnym podwoziu. Trasa wybierana podczas spacerów może być dość skomplikowana, nie ma jednak wątpliwości, co do tego, że wózek poradzi sobie z jej pokonaniem, a dziecko nie obudzi się nawet podczas przejeżdżania przez nierówności.

Recaro Celona: Wygoda, styl i bezpieczeństwo w jednym foteliku dziecięcym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *