Jakie bezpieczeństwo zapewniają foteliki samochodowe Recaro dla dzieci?

Każdy rodzic powinien pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie swojego dziecka. Podczas jazdy samochodem fotelik samochodowy dla malucha to priorytet i obowiązek. Zapewnia on bezpieczeństwo podczas jazdy, co jest przecież kwestią priorytetową. Warto dobrać dobrej klasy fotelik samochodowy. Nie warto na nim oszczędzać, gdyż bezpieczeństwo pociechy zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

Foteliki samochodowe – co trzeba wiedzieć?

Warto na samym początku zauważyć, że foteliki samochodowe to bardzo istotne produkty pomagające w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom w czasie jazdy autem. Pociechy ze względu na swoją wagę i wysokość, wymagają dodatkowej ochrony w czasie jazdy samochodem, gdyż pasy nie wystarczają. Wymagane są specjalne foteliki samochodowe zapewniające dzieciom właściwe oparcie oraz ochronę w przypadku wypadku drogowego. Każdy powinien wiedzieć o tym, że w zależności od wieku pociechy i jej wagi, wyróżnia się obecnie parę typów fotelików samochodowych. Pierwszy z nich to fotelik przeznaczony dla niemowląt. Umieszcza się go przodem do kierunku jazdy. Taki fotelik przeważnie przeznaczone jest dla dzieci od 0 do 12 miesięcy. Waga natomiast nie może przekroczyć 13 kilogramów.

Rodzaje fotelików dla dzieci

Drugim typek fotelika samochodowego jest fotelik dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat. Umieszcza się go tyłem do kierunku jazdy. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku pociecha jest mocowana w foteliku za pomocą specjalnego systemu pasów, który zabezpiecza je przed wypadnięciem z fotelika w przypadku gwałtownego hamowania, co jest bardzo istotną kwestią. Na rynku dostępne są też foteliki dla starszych maluchów, czyli w wieku od 4 do 12 lat. Takie modele są podobne do tradycyjnych siedzeń samochodowych, ale posiadają specjalne elementy zabezpieczające, takie jak np. pasy bezpieczeństwa czy zagłówek. Najlepszej klasy foteliki samochodowe można zakupić na stronie internetowej: https://www.recaro-kids.pl/ 0/1.

Zobacz również  Jak wybrać odpowiednie kolonie tematyczne dla dziecka?

Foteliki samochodowe Recaro – dlaczego są warte uwagi?

Foteliki samochodowe Recaro są powszechnie wykorzystywane od wielu lat. Mowa tutaj o jednych z najbezpieczniejszych fotelików dla pociech oferowanych obecnie na rynku. Producent Recaro oferuje szeroką gamę fotelików samochodowych. Zaprojektowane są one dla dzieci w różnym wieku i w różnych wagach. Trzeba wiedzieć o tym, że foteliki samochodowe Recaro mają bardzo dużo funkcji i cech zapewniających bezpieczeństwo pociechy podczas jazdy autem. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o wysokiej jakości wykonania. Okazuje się, że foteliki Recaro są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Do tego trzeba doliczyć najlepszej klasy systemy amortyzacji. Foteliki producenta Recaro zostały wyposażone w specjalne udogodnienia. Mowa tutaj o systemach amortyzacji redukujących siłę uderzenia w przypadku wypadku. Dlatego mowa tutaj o najlepszych fotelikach samochodowych dostępnych na rynku.

Jakie bezpieczeństwo zapewniają foteliki samochodowe Recaro dla dzieci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *